Volné pracovní místo  ŘIDIČ sk. B s přesahem do zahradnictví + 13. a 14. plat

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hledáte práci na čerstvém vzduchu, ale zároveň Vás baví řídit vozidlo? Pak jste na správném místě! Hledáme totiž někoho, kdo se nebojí manuální práce a zároveň mu nedělá problém sednout zavolat. Ideálně někoho, kdo může nastoupit ihned! Pokud ses v tomto popise našel, neváhej nás kontaktovat nebo poslat životopis!

Náplň práce:

  • součástí Vaší pracovní náplně bude řízení motorového vozidla (Multicar)
  • budete mít na starost úklid parků, dětských hřišť apod.
  • čekají Vás také různé zahradnické práce jako je např. sekání trávy, práce s křovinořezem, plotostřihem, sekačkou apod.
  • týkat se Vás také bude odvoz a převoz materiálu, trávy, hlíny apod.
  • v zimním období se jedná převážně o úklid sněhu a údržbu komunikací

Pracovní doba:

  • PO-PÁ 6.00-14.30 hod.
  • v zimním období práce i o víkendu, záleží jak bude sněžit

Požadujeme

  • řidičský průkaz sk. B
  • chuť k práci na čerstvém vzduchu a to i za nepříznivého počasí
  • manuální zručnost – opravy laviček, košů, drobné opravy obecně
  • dobrou fyzickou kondici

Nabízíme

  • příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč dle odpracovaných let
  • 13. a 14. plat
  • roční odměny za odpracované roky
  • stravenkový paušál a stravování v sídle firmy
  • zaškolení a férové jednání
  • přátelský kolektiv
  • nabízíme zázemí stabilní společnosti s takřka třicetiletou tradicí

Vhodné pro

Absolventy, důchodce.

Jiná sdělení

Nástup je možný IHNED!!

Máte zájem o nabídku ŘIDIČ sk. B s přesahem do zahradnictví + 13. a 14. plat?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jan Soudil z Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ŘIDIČ sk. B s přesahem do zahradnictví + 13. a 14. plat

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.