Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Obsluha čerpací stanice

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 26 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MOL Česká republika je součástí Skupiny MOL, mezinárodní ropné a plynárenské společnosti. V českém petrolejářském průmyslu patří mezi vedoucí společnosti a s více než 300 čerpacími stanicemi provozuje druhou největší síť na českém trhu.
V současnosti hledáme pro naši pobočku v Českých Budějovicích, vhodné kandidáty na pozici Obsluha čerpací stanice.

Náplň práce
  • Komunikace se zákazníky
  • Vyřizování jejich požadavků
  • Práce na pokladně
  • Doplňování zboží
  • Kontrola expirace
  • Úklid prodejny apod.

Požadujeme
  • Vyučení nebo vyučení s maturitou
  • Příjemné a milé vystupování
  • Zdravé a aktivní pracovní nasazení
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Komunikativnost a spolehlivost
  • Ochotu pracovat na 12hodinové směny (nepřetržitý provoz)
  • Praxe není nutná (výhodou) – vše vás rádi naučíme

Nabízíme
  • Dlouhodobou práci na HPP (možná i na DPP)
  • Krátký/ dlouhý týden (flexibilní pracovní týden)
  • Firemní benefity
  • Práci v příjemném prostředí a milém kolektivu
  • Lokalita pracoviště – České Budějovice (Strakonická)
  • Nástup možný okamžitě/dohodou

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Obsluha čerpací stanice?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Neuwirth z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha čerpací stanice

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.