Volné pracovní místo  Konstruktér strojů a zařízení s 13. platem do Brna

Lokalita Brno a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Hledáme kolegu strojního konstruktéra pro jednoúčelové průmyslové stroje, který umí pracovat se softwarem Creo nebo Solidworks. Nabízíme vzdělávací kurzy, 13. plat a mnoho dalšího!
O společnosti
Věnujeme se automatizační a měřící technice, a to zcela českou cestou. Díky postupnému rozvoji jsme se stali předním hráčem v oblasti průmyslové elektroniky s významným kapitálem a sílící aktivitou jsme se zaměřili na elektronické součástky, automatizační prvky a pohony. Kvalitní práce a inovativní přístup nás vyzdvihuje mezi konkurencí. Naše týmová práce a příležitosti k profesnímu růstu jsou klíčové pro naše úspěchy.

Náplň práce:
  • Kontrola a úprava výkresů zákazníka
  • Tvorba vlastních konstrukcí z hliníkových profilů Maytec
  • Konstrukční práce na zadání pro subdodávky (výpalky, komponenty z 3D tisku, zakomponování pohonů apod.)
  • Řešení mechanismů a jednoduchých jednoúčelových strojů a hliníkových konstrukcí
  • Kreativní řešení vlastních mechanismů
  • Jednání se zákazníky nad technickým řešením

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojního nebo elektro zaměření
  • Alespoň základní znalost práce v software Creo nebo SolidWorks
  • Obecný přehled o použití CAD
  • Základní rozhled po podoborech automatizační techniky (elektrické/pneumatické/hydraulické pohony a systémy, senzorika, bezpečnostní technika, identifikace a strojní vidění)

  • Výhodou:
  • Zkušenost z oblasti konstrukce mechanismů a jednoúčelových strojů,hlikových konstrukcí zástěn či svařovacích boxů
  • Běžné znalosti PC, práce s informačním systémem, povědomí o smyslu a použití různých softwarových prostředků

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Kvartální odměny
  • Roční prémie
  • Jazykové kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Školení pro seberozvoj
  • Teambuildingy

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Konstruktér strojů a zařízení s 13. platem do Brna?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sylva Kočková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér strojů a zařízení s 13. platem do Brna

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.